RENKUOSI MOKYTI!

„Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai!“ – tai jau devynerius metus gyvuojančios „Renkuosi mokyti!“ programos etapas. Projekto tikslas – sutelkti Lietuvos mokyklas bendram darbui, kad kiekvienas mokinys patirtų mokymosi sėkmę ir būtų savo mokyklos bei šalies kūrėjas.

Drauge su ‚‚VšĮ Mokyklų tobulinimo centru‘‘ Vilniaus prekybos paramos fondas ‚‚DABAR‘‘ prie šio projekto įgyvendinimo ir sklandaus jo veikimo prisideda nuo 2016 metų.

Apie MTC:
1999 m. įkurtas MTC įgyvendina įvairius, Lietuvos švietimo tobulėjimą skatinančius projektus, konsultuoja pedagogus, mokyklas, savivaldybių, valstybines bei nevyriausybines, verslo organizacijas švietimo klausimais Lietuvoje ir kitose šalyse, sudaro sąlygas Lietuvos ir užsienio švietėjams dalintis patirtimi. MTC jau devynerius metus vykdo programą „Renkuosi mokyti“.

‚‚Mūsų didžiausias noras – išsilavinę bei kūrybingi žmonės, kuriantys visokeriopai turtingesnę Lietuvą. Kokia investicija į Lietuvos ateitį gali būti geresnė nei investicija į Lietuvos vaikus?‘‘, – Vilniaus prekybos paramos fondo ‚‚DABAR‘‘ direktorius Lukas Radžiūnas.