Vilniaus prekybos paramos fondas ‚‚Dabar‘‘ prisideda prie jauno ir itin talentingo pianisto – Igno Maknicko – magistro studijų Londono Karališkojoje muzikos akademijoje (The Royal Academy of Music).

Pirmą kartą Ignas grojo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu būdamas 9 metų. 2017 m. jis baigė Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą. Iškart po jos Ignas studijavo Karališkojoje muzikos akademijoje bakalauro studijose, kuriose buvo įvertintas aukščiausiu balu Akademijos fortepijono katedros istorijoje bei gavo vertingiausią apdovanojimą studentui – „The Queen’s Commendation for Excellence”. Tačiau ir čia jaunojo pianisto noras mokytis ir tobulėti nesibaigia. Rudenį jis tęsia studijas Londono Karališkosios muzikos akademijos magistro programoje. Vertindama tokį užsidegimą ir norą siekti daugiau, fondo „Dabar“ valdyba patvirtino 10.539 EUR paramą jaunajam atlikėjui.

Norėdami daugiau sužinoti apie Igną Maknicką ir jo kaip pianisto kelią, kviečiame apsilankyti čia: Biography | Ignas Maknickas

Fondas ‚‚Dabar‘‘ suprasdamas pozityvių pokyčių švietime svarbą bei tikėdamas, jog įgyvendinus juos, būtų įneštas svarus indėlis į empatiškesnę, kūrybiškesnę ir darnesnę visuomenę, džiaugiasi galėdamas suteikti galimybes jauniems žmonėms augti ir tobulėti.