Pasitikrinkime savo ekonomines žinias rašydami nacionalinį ekonomikos egzaminą!

KAS TAI?

Unikali iniciatyva skirta kiekvienam, pasitikrinti ekonomikos žinias ir geriau ją suprasti. Trečią kartą organizuojamas Nacionalinis ekonomikos egzaminas provokuoja mąstyti ir kviečia pastebėti, kiek daug ekonomikos yra mūsų kasdienybėje.

KAIP?

Egzaminas vyks internetu, prisijungus ir prisiregistravus: www.ekonomikosegzaminas.lt/registracija

Jums bus pateikti 30 uždarų ir vienas atviras klausimas. Klausimai apims pačias svarbiausias ekonomikos temas.

KODĖL?

Sužinosi, kaip gerai išmanai ekonomiką. Ekonomiškai raštingiausias moksleivis, studentas ir pilietis bus apdovanoti 500 eurų prizais. Antrų ir trečių vietų laimėtojų laukia partnerių prizai. Taip pat apdovanosime aktyviausią mokyklą ir mokytoją, mokytojui įteiksime 300 eurų prizą.

Kartu su Lietuvos laisvosios rinkos institutu bei Lietuvos radiju ir televizija, prie projekto įgyvendinimo prisideda ir Vilniaus prekybos paramos fondas ‚‚DABAR‘‘.

„Galime pasidžiaugti tuo, kokia patriotiška ir laisva mūsų visuomenė, o ypatingai jaunoji karta, išaugo per trisdešimt laisvės metų. Norime, kad kiekvienas lietuvis savo kasdienėje veikloje, priimamuose sprendimuose taip pat jaustų ir ekonominę laisvę. Tam neabejotiną įtaką turi finansinis išprusimas, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie nacionaliniu mastu įgyvendinamų iniciatyvų jam kelti“, – Vilniaus prekybos paramos fondo „Dabar“ direktorius Lukas Radžiūnas.