Jau netrukus vyresniųjų klausių moksleivių laukia išskirtinė, geriausių ir įdomiausių pamokų diena. „Žalgirio“ arenoje kovo 15 d. vyksiančio renginio metu savo sričių lyderiai ves įdomiausias pamokas, kurios tikrai neprailgs.

Netradicines pamokas ves istorikas Alfredas Bumblauskas, finansininkė Ingrida Šimonytė, kūrybinės agentūros „New!“ kūrybos vadovas Tomas Ramanauskas, atlikėjas Marijonas Mikutavičius, „Maxima grupės“ generalinis direktorius Dalius Misiūnas, verslininkas Ilja Laursas ir kiti.

Projektą remia Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar”, prisidedantis prie spartesnio švietimo gerinimo Lietuvoje. Jo vadovė Elena Aleknavičienė teigia, kad šio projekto tikslas – įkvėpti ir motyvuoti tiek moksleivius, tiek mokytojus.

„Jei Jūsų mokykla dar neužsiregistravo – kviečiame tai padaryti. Tikime, kad šios, neeilinės pamokos, jas vedančios išskirtinės asmenybės įkvėps, motyvuos tiek moksleivius, tiek mokytojus. Moksleiviai supras, kad mokymasis yra ne tik svarbus ir privalomas dalykas, bet ir įdomus procesas. Tada ir grįžę į savo klasės suolus žinių semsis su dar didesniu noru. Juk mokykloje įgytos žinios ir patirtys yra vienos svarbiausių”, – teigia E. Aleknavičienė.

Fondas „Dabar” remia švietimo projektus, teikia paramą iniciatyvoms, padedančioms užtikrinti visą apimantį ir lygiavertį kokybišką švietimą ir ilgalaikį pokytį. Tarp remiamų projektų: „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“, Nacionalinis diktantas.